Freddy dos Santos

Jeg studerte og leste mye da jeg var yngre. Jeg fikk ofte vondt i hodet og ble fort sliten. I tillegg hadde jeg problemer på fotballbanen med dybdesynet. Dette gjorde det blant annet vanskelig å beregne ballgangen. Jeg visste ikke at det var et alternativ som var smertefritt, men ønsket å bli bedre. Jeg ble glad da jeg fikk vite om denne muligheten. Memira har faglig dyktige folk, de tok godt vare på meg og det var beroligende. Behandlingen var overraskende rask og den var smertefri. Jeg fungerte igjen etter et par timer – og hadde plutselig bedre syn! Behandlingen hos Memira har gitt meg en mye, mye bedre hverdag.

Freddy dos Santos

Yrke:
Fotballspiller

Synsfeil:
Astigmatisme

Operasjon:
FS-LASIK

Alder ved operasjon:
29 år

Bestill time

Se oversikt over ledige timer hos din nærmeste klinikk

Eller bestill time via telefon på 23 96 03 92

Flere kunder

Bjørn Erik Barman-Jenssen

Bjørn Erik Barman-Jenssen

Jobbet i flyselskap i 34 år.

Bjørn Erik var livredd før operasjonen! Takket være Memira, så vant han over angsten. Les Bjørn Erik sin sterke historie om linsebytteoperasjon

Synsfeil: Alderssyn
Operasjon: Linsebytte (RLE)
Otto Robsahm

Otto Robsahm

Programleder og foredragsholder

I 2013 tok Otto, kjent som Sinnasnekker`n, øyelaser hos Memira og er strålende fornøyd med resultatet. Etter 9 år ser han fortsatt helt perfekt!

Synsfeil: Nærsynthet
Operasjon: FS-LASIK
Thea Petersen Sandness

Thea Petersen Sandness

Masterstudent på Nord Universitet

Thea hadde et meget dårlig syn, og det påvirket spesielt hennes studieliv. Linseimplantat forandret alt – hun fikk et bedre og enklere liv!

Synsfeil: Nærsynt
Operasjon: ICL linseimplantat

Chat med vår Chatbot

Chat med Chatbot.

Ring oss

Kundeservice
Man – Fre 08:00 – 15:30
23 96 03 92

Stille et spørsmål

Lære mer

Gratis brosjyre
Last ned

Se prisene våre
Pris øyelaser
Pris linsebytte

Book en undersøkelse
Book nå